Skip to main content
Jesteś tutaj: Home / Aktualności / Loteria promocyjna dla Klientów Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS

Loteria promocyjna dla Klientów Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS

EKO Loteria informacja prasowa 1200x627

Klienci Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS, korzystający z oferty kredytowej, mogą wziąć udział w loterii promocyjnej pod nazwą „Logicznie, że się opłaca”. Loteria obejmuje kredyty udzielone między 2 sierpnia a 9 listopada 2021r. Losowania nagród rozpoczną się 1 września br. i odbywać się będą codziennie od poniedziałku  do piątku. Do wygrania jest aż 50 nagród po 5 000zł.

 

 

Warunkiem udziału w loteri w ramach Banku Spółdzielczego w Gorzycach jest skorzystanie z kredytów dla klientów indywidualnych: gotówkowego BS PROFIT lub Uniwersalnego hipotecznego.

 

Minimalna kwota kredytu uprawniająca do rejestracji w loterii to 5 000zł.

 

Klienci, którzy podpisują umowę kredytową w Banku między 2 sierpnia a 9 listopada 2021r. otrzymują voucher z unikalnym numerem. Numer ten należy wpisać podczas rejestracji na stronie loterii www.logicznie.mojbank.pl. Losowania nagród będą odbywać się  od poniedziałku  do  piątku w terminie od   1 września do 9 listopada 2021r.

 

Każdy zarejestrowany Klient może grać wielokrotnie  (ale tylko raz dzinnie), zwiększając swoją szansę na wygraną. Wygrać można tylko raz. Jeżeli w danym dniu wygrana już padła, użytkownik wchodząc na stronę loterii otrzyma komunikat zapraszający do dalszej gry w kolejnych dniach.

 

Więcej informacji na temat loterii promocyjnej „Logicznie, że się opłaca” oraz regulamin znaleźć można na stronie www.logicznie.mojbank.pl.