Font Size

SCREEN

Layout

Menu Style

Cpanel

13.10.2015r. Obchody jubileuszu 120-lecia działalności oraz otwarcie nowej Centrali BS Gorzyce

Informujemy, że w dniach 3.10 br. i 8.10 br. odbyły się uroczystości jubileuszu 120-lecia działalności jednostki połączone z oficjalnym otwarciem nowej Centrali Banku przy ulicy Kopernika 18a.

 

Z tej okazji Krajowa Rada Spółdzielcza w Warszawie i radakcja magazynu "Tęcza Polska" przyznała Bankowi wyróżnienie "Złoty Laur Spółdzielczości". > > >

 

Zarząd Banku Spółdzielczego wyraża wszystkim uczestnikom obchodów jubileuszu 120 lecia Banku oraz oddania do użytku obiektu nowej Centrali wyrazy podziękowania, wdzięczności za obecność w tym wydarzeniu. Dziękujemy za okazaną nam życzliwość oraz życzenia. Tą drogą pragniemy również jeszcze raz podziękować projektantowi naszej Centrali Panu Zdzisławowi Kiełkowskiemu z Pszczyny, generalnemu wykonawcy firmie "BORBUD" Sp. z o.o. z Raciborza oraz pozostałym projektantom i wykonawcom obiektu, za stworzenie obiektu który stanowić będzie wizytówkę naszego Banku. Dziękujemy również władzom samorządowym powiatu wodzisławskiego oraz gmin na terenie których nasz Bank prowadzi działalność handlową, przedstawicielom firm i instytucji współpracujących z Bankiem oraz wszystkim Klientom.

 

Listy gratulacyjne  > > >

 

Galeria > > >