Font Size

SCREEN

Layout

Menu Style

Cpanel

Paybynet

 

PAYBYNETpaybynet

 

Dzięki usłudze bezpiecznych płatności internetowych Paybynet za zakupy w sieci zapłacisz wygodnie i bez ryzyka. Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafią z Twojego konta na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie zobaczysz, komu i za co przelewasz pieniądze.

 

Sprzedawca korzystający z Paybynet łatwo zidentyfikuje Twoje zamówienie, co przyspieszy nie tylko dostawę zamówienia, lecz także rozpatrywanie ewentualnej reklamacji czy procedurę zwrotu towaru.

 

Aby zapłacić przez Paybynet, wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności "Paybynet", zalogować się do swojej bankowości internetowej (EBO) i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund.

Pybynet współdziała z platformą Przelewy24.

 

Informacje o statusie transakcji są przekazywane do sklepów internetowych przez całą dobę 365 dni w roku - również w weekendy i święta.

 

Operatorem usługi płatności online Paybynet jest KIR, dzięki któremu rocznie realizowanych jest 1,6 miliarda przelewów międzybankowych. Dodatkowo do wymiany danych dochodzi z wykorzystaniem podpisu elektronicznego oraz protokołu SSL, dającym pełne bezpieczeństwo realizowanych płatności.

 

Dlaczego warto skorzystać z Paybynet:  

  • bezpieczeństwo płatności – przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sprzedawcy lub urzędu, bez zatrzymywania pieniędzy w instytucji pośredniczącej (widzisz na przelewie, komu przelewasz pieniądze),
  • szybkość płatności – informacja o płatności przez internet przekazywana jest natychmiast do sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia (rozliczenie płatności gwarantuje KIR),
  • wygoda użytkownika – dane przelewu w systemie bankowości internetowej są wypełniane automatycznie, dzięki czemu nie pomylisz się przy ich wprowadzaniu.

 

Komunikat dla posiadaczy Ebo dotyczący Paybynet  > > >